مرد بوکانی، به قتل سه تن از اعضای خانواده خود اعتراف کرد

مرد بوکانی، به قتل سه تن از اعضای خانواده خود اعتراف کرد

فرمانده انتظامی بوکان گفت: عامل قتل خانواده بوکانی دستگیر و به ارتکاب عمل مجرمانه خود اعتراف نمود. سرهنگ موسی بهاری گفت: در مورخه دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۸ خبری دلخراش از قتل فجیع خانواده‌ایی بوکانی به مرکز پیام پلیس واصل گردید که بلافاصله کارآگاهان مبارزه به جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر شدند که متاسفانه مشاهده […]

فرمانده انتظامی بوکان گفت: عامل قتل خانواده بوکانی دستگیر و به ارتکاب عمل مجرمانه خود اعتراف نمود.

سرهنگ موسی بهاری گفت: در مورخه دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۸ خبری دلخراش از قتل فجیع خانواده‌ایی بوکانی به مرکز پیام پلیس واصل گردید که بلافاصله کارآگاهان مبارزه به جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر شدند که متاسفانه مشاهده گردید یک خانواده در آتش سوخته و فوت نموده اند.

رئیس پلیس بوکان افزود: از همان لحظه حضور ماموران در محل جنایت، تیم تخصصی جهت شناسایی و دستگیری قاتل و مشخص شدن ابعاد و علل جنایت تشکیل و فعالیت خود را با اولویت قرار دادن بر تمامی امورجاری آغاز نمودند.

بهاری اظهار نمود: ماموران در ساعت اولیه خصور در محل وقوع قتل ضمن تحقیقات محسوس و نامحسوس از مطلعین، از چند نفر نیز به صورت ویژه تحقیق نمودند و یک نفر از افراد خانواده مقتولین نیز در صحنه جنایت به عنوان مظنون دستگیر و با هماهنگی دادستان محترم شهرستان به مرکز پلیس دلالت گردید و تحقیقات فنی و پلیسی از وی آغاز شد.

وی ادامه داد: مظنون ابتدا ارتکاب جنایت را انکار نمود ولی طی سه روز بازجویی و تحقیق علمی و فنی پلیسی و با روبه روشدن با شواهد و مستندات، به قتل هرسه نفر اعتراف نمود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: قاتل علت و انگیزه خود را از این عمل فجیع،موضوعات مالی عنوان نموده است و برابر اظهارات متهم، ابتدا قربانیان را به قتل رسانده و سپس اقدام به آتش سوزی با هدف از بین بردن شواهد و مدارک می نماید.

سرهنگ موسی بهاری ضمن تسلیت به خانواده و بستگان مرحومین و تمامی شهروندان عزیز که این جنایت باعث آزرده شدن دلشان شد گفت: پرونده به همراه متهم به مرجع قضایی ارسال شده است./موکریان