قتل در جوانرود؛ دستگیری در کرمان

قتل در جوانرود؛ دستگیری در کرمان

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس کرمانشاه از دستگیری قاتلی خبر داد که پس از ارتکاب قتل در جوانرود، به یکی از شهرهای استان کرمان گریخته بود. سرهنگ “محمدرضا یاری” اظهار داشت: پس از وقوع قتل جوانی 27 ساله و کشف جسدش در حاشیه یکی از روستاهای جوانرود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار داد. […]

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس کرمانشاه از دستگیری قاتلی خبر داد که پس از ارتکاب قتل در جوانرود، به یکی از شهرهای استان کرمان گریخته بود.

سرهنگ “محمدرضا یاری” اظهار داشت: پس از وقوع قتل جوانی 27 ساله و کشف جسدش در حاشیه یکی از روستاهای جوانرود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده و کارهای اطلاعاتی شبانه روزی موفق شدند پس از 2 ماه عامل قتل را که یکی از دوستان مقتول بود در یکی از شهرهای کرمان شناسایی کنند.

سرهنگ یاری افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با همکاران خود در استان کرمان، عازم این شهر شده و در عملیاتی غافلگیرانه متهم به قتل را دستگیر کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس کرمانشاه تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه اش را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد.

وی در پایان از انتقال قاتل دستگیر شده به کرمانشاه و معرفی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.