گاز به نودشه رسید

گاز به نودشه رسید

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: عملیات انتقال شبکه سراسری گاز به شهر مرزی نودشه به پایان رسید. سیروس شهبازی افزود: برای گازرسانی به شهر نودشه ۱۳ هزار و ۴۰۰ متر لوله گذاری در بخش شهری و ۳۳ هزار و ۵۰۰ متر لوله گذاری برای خط تغذیه انجام و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نیز […]

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: عملیات انتقال شبکه سراسری گاز به شهر مرزی نودشه به پایان رسید.

سیروس شهبازی افزود: برای گازرسانی به شهر نودشه ۱۳ هزار و ۴۰۰ متر لوله گذاری در بخش شهری و ۳۳ هزار و ۵۰۰ متر لوله گذاری برای خط تغذیه انجام و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نیز اجرا شد .

وی اضافه کرد : با اجرای این طرح یک هزار و ۳۰۰ خانوار شهر نودشه از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه ادامه داد: برای اجرای این طرح تاکنون ۲۴۰ میلیارد ریال در بخش عمرانی و حدود ٣۵٠ میلیارد ریال در بخش تامین کالا هزینه شده است.

شهبازی اظهار کرد: براساس طراحی اولیه پیش بینی می شود ۷۰۰ فقره انشعاب در این شهر نصب شود که امیدواریم تا آبان ماه سال جاری عملیات علمک گذاری نیز به پایان برسد .

وی یادآور شد:درحال حاضر 99 درصد جمعیت شهری با گازرسانی به 28 شهر و 75 درصد جمعیت روستایی با گازرسانی به 1470 روستا درمجموع کل استان تعداد حدود 600 هزار مشترک از گاز طبیعی استفاده می کنند و با اتمام پروژه های دردست اجراء ضریب نفوذ گازرسانی دراستان به 93 درصد ارتقاء خواهد یافت.