کشف الکل و دستکش بهداشتی احتکار شده در کرمانشاه

کشف الکل و دستکش بهداشتی احتکار شده در کرمانشاه

به گزارش شاهو نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس روز چهارشنبه به نقل از سرهنگ «جلیل سلطانی» اعلام کرد: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در خصوص احتکار وسایل ضروری مردم رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص […]

به گزارش شاهو نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس روز چهارشنبه به نقل از سرهنگ «جلیل سلطانی» اعلام کرد: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در خصوص احتکار وسایل ضروری مردم رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص مغازه محل احتکار کالا را در یکی از شهرک های حاشیه ای کرمانشاه شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به بازرسی از آن اقدام کردند.

سرهنگ سلطانی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این مغازه، ۵۵ لیتر الکل و ۷۰۰ عدد دستکش بهداشتی احتکار شده کشف کردند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه ارزش محموله های احتکاری کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۳۰۰ میلیون ریال ذکر کرد.

وی همچنین با اشاره به پلمب مغازه مورد نظر از دستگیری صاحب آن و معرفی به دستگاه قضایی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

سرهنگ سلطانی در پایان گفت: پلیس و دستگاه قضایی با قاطعیت به مقابله با افرادی می پردازند که نسبت به احتکار کالا اقدام و سلامتی شهروندانن را برایی سودجویی و منافع شخصی خود با مخاطره روبرو می کنند.

در استان کرمانشاه تاکنون ۱۴۵ نفر به بیماری کرونا مبتلا شده اند که ۱۲ نفر آنها جان خود را از دست داده اند.