مدیر جدید اداره برق شهرستان جوانرود معرفی شد

مدیر جدید اداره برق شهرستان جوانرود معرفی شد

به گزارش شاهو نیوز، امروز پنج‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۰، با حضور یوسفی فرماندار جوانرود و مهندس مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی استان کرمانشاه در محل فرمانداری مهندس جلیل منوچهری بعنوان مدیر جدید اداره برق شهرستان جوانرود معرفی و ازخدمات و زحمات مهندس مادح بهرامی مدیر سابق این اداره قدردانی و بعنوان مجری کاهش تلفات شرکت […]

به گزارش شاهو نیوز، امروز پنج‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۰، با حضور یوسفی فرماندار جوانرود و مهندس مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی استان کرمانشاه در محل فرمانداری مهندس جلیل منوچهری بعنوان مدیر جدید اداره برق شهرستان جوانرود معرفی و ازخدمات و زحمات مهندس مادح بهرامی مدیر سابق این اداره قدردانی و بعنوان مجری کاهش تلفات شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه معرفی شد.

در این نشست فرماندار جوانرود گفت: از مهندس مرادی ومعاونین وی وهمکاران توزیع برق استان وتمامی کسانی که در بارش های اخیر برف دراین شهرستان زحمات زیادی کشیدند تقدیر وتشکر می کنم یوسفی افزود: انصافا مهندس بهرامی از مدیران تحصیلکرده، خوشفکر بوده که به اتفاق مجموعه همکاران این اداره در گمنامی کارها وخدمات خوبی دراین شهرستان انجام داده است که بعضی از کارهایی که انجام داده اند بعنوان الگو برای ادارات دیگر بوده است .

وی اظهار داشت: مردم جوانرود مردمانی قدرشناس هستند و با توجه به اینکه شهرستان جوانرود هم مهاجر پذیر وهم مسافرپذیر می باشد بازارچه جوانرود باید به صورت ویژه از لحاظ برق مدیریت شود.

فرماندار جوانرود افزود: مدیر اداره برق باید حضوری مداومی درشهرستان داشته باشد و در این راستا به جناب آقای منوچهری تاکید می کنم که با مردم و مراجعین مدارا و با احترم با آنها رفتار نمائید.

تغییر و اصلاحاتی در سامانه تلفنی 122 برق – رفع مشکل اصلاح وبهینه خطوط داخل روستای زلان همچنین با توجه به تعین تکلیف 840 خانوار مسکن ملی وجانمایی زمین های این خانوارها توسعه برق برای این منطقه مد نظر باشد – رفع مشکل بازارچه و مد نظر بودن توسعه برق شهرک های حاشیه شهر جوانرود درخواست هایی بود که فرماندار جوانرود دراین جلسه مطرح و برحل آن تاکید نمودند.

مدیرعامل توزیع نیروی برق استان نیز ضمن تشکر از فرماندار جوانرود گفت: امروز نقش برق در تمام عرصه ها برکسی پوشیده نیست و تمامی امنیت و زیرساخت ها امروز به برق بستگی دارد .

مهندس مرادی افزود: توزیع نیروی برق یک سازمان خدمات رسان بوده واولویت ما خدمات رسانی بی منت به قشر مردم است

وی افزود: امروز 184 درصد مشترکین برق دراستان کرمانشاه خانگی است و بقیه نیز صنعتی ، کشاورزی، تجاری و اداری است .

مدیرعامل توزیع نیروی برق استان اظهار داشت: با توجه به اینکه بیشترین انرژی برق اورامانات در شهرستان جوانرود مصرف می شود افزود: اهمیت وحساسیت ویژه ای برای این شهرستان داریم و با توجه به زحمات مهندس بهرامی دراکثر شهر جوانرود کابل خود نگهدار نصب و راه اندازی شده و در این راستا دراستان کرمانشاه شهرستان جوانرود کمترین مشکل وسرقت را دارد .