راه اندازی واحد سونوگرافی سرپایی در بیمارستان جوانرود

راه اندازی واحد سونوگرافی سرپایی در بیمارستان جوانرود

شاهونیوز؛ روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود اعلام کرد:  با پیگیری‌های دکتر حسینی ریاست شبکه بهداشت و درمان و تیم مدیریتی بیمارستان حضرت رسول (ص) ، واحد سونوگرافی سرپایی با تعرفه دولتی از شنبه مورخ ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ در بیمارستان راه اندازی می‌شود. باتوجه به نیاز بیماران سرپایی به انجام سونوگرافی در بخش […]

شاهونیوز؛ روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود اعلام کرد:  با پیگیری‌های دکتر حسینی ریاست شبکه بهداشت و درمان و تیم مدیریتی بیمارستان حضرت رسول (ص) ، واحد سونوگرافی سرپایی با تعرفه دولتی از شنبه مورخ ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ در بیمارستان راه اندازی می‌شود.

باتوجه به نیاز بیماران سرپایی به انجام سونوگرافی در بخش دولتی و خصوصاً مادران باردار ارجاعی از مراکز بهداشتی درمانی ، با پیگیری های بعمل آمده واحد سونوگرافی سرپایی به منظور حمایت از اقشار کم‌ درآمد جامعه راه اندازی شده است.

در این واحد روزانه با انجام سونوگرافی سرپایی برای ۱۵ الی ۲۰ بیمار و با حضور یک نفر متخصص سونوگرافی جدید، بیماران را پذیرش می‌کند.

باحضور متخصص جدید سونوگرافی در واحد سونوگرافی سرپایی، تعداد سونوگرافیست های بیمارستان جوانرود به چهار نفر رسیده است که درحال انجام وظیفه و خدمات رسانی به شهروندان عزیز می‌باشند.