تمهیدات لازم برای استقبال از مهمانان نوروزی اندیشیده شده است

تمهیدات لازم برای استقبال از مهمانان نوروزی اندیشیده شده است

کمال شهسواری روز یکشنبه در جلسه ستاد خدمات سفر افزود: کمیته‌های ۱۰ گانه برای پذیرایی از مهمانان و مسافران در این شهرستان ایجاد شده و شهرستان جوانرود تمام توان و تلاش خود را برای استقبال و پذیرایی از آنان بکار می گیرد  وی اظهار داشت: مناطق مختلف این شهرستان باید آمادگی لازم را برای اسکان مسافران […]

کمال شهسواری روز یکشنبه در جلسه ستاد خدمات سفر افزود: کمیته‌های ۱۰ گانه برای پذیرایی از مهمانان و مسافران در این شهرستان ایجاد شده و شهرستان جوانرود تمام توان و تلاش خود را برای استقبال و پذیرایی از آنان بکار می گیرد 

وی اظهار داشت: مناطق مختلف این شهرستان باید آمادگی لازم را برای اسکان مسافران نوروزی و خدمات مطلوب داشته باشند تا رضایت مندی مسافران فراهم شود. 

معاون فرماندار جوانرود خاطرنشان کرد: امسال ۱۳ مدرسه با ظرفیت ۱۰۸ کلاس، خانه معلم، مهمانسراها، سرسراهای  ورزشی و منازل شخصی برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است. 

شهسواری افزود: تیم های نظارتی نوروز با همکاری ادارات ذیربط تشکیل شده است و به صورت مستمر بر واحدهای اقامتی، رستوران ها و مجتمع های بین راهی نظارت می کنند. 

وی یادآور شد: این تیم ها ضمن کنترل بازار در خصوص قیمت ها و همچنین کنترل کیفی مواد غذایی و وضعیت بهداشتی و اماکن خدماتی شهرستان نیز کنترل و نظارت می کنند. 

شهسواری با بیان اینکه جوانرود یک شهرستان گردشگرپذیر و توریستی است، تاکید کرد: باید ظرفیت ها و پتانسیل این منطقه را به مهمانان نوروزی معرفی کرد. 

شهرستان جوانرود گنجینه ای از جلوه ها و جاذبه های تاریخی و طبیعی می باشد، علاوه بر ساکنان بومی خود برای آن عده از هموطنانی که این سرزمین را برای گذراندن تعطیلات عید نوروز برگزیده اند همه ساله خاطره هایی شیرین و به یادماندنی رقم می زند. 

بازارچه مرزی، جاذبه های گردشگری شروینه و سفید برگ، سراب سرود، نوئل، چشمه میران و حوری آباد، بوستان شهدای دفاع مقدس، آبشار و جاذبه های گردشگری سیاران نهراب و آثار تاریخی همچون تپه چنگیزخان، نقاره خان و صفی خان و فرهنگ و آداب و رسوم مردم از جمله جاذبه های گردشگری شهرستان جوانرود است.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است. 

منبع ایرنا