کسب چهار مدال توسط دختران ایران در مسابقات تنیس روی میز کانتندر گرجستان

کسب چهار مدال توسط دختران ایران در مسابقات تنیس روی میز کانتندر گرجستان

دختران تنیس روی میز ایران با شکست حریفان نامدار خود در مسابقات کانتندر گرجستان موفق به کسب چهار مدال رنگارنگ شدند. به گزارش شاهو نیوز؛ در پایان رقابت های آزاد جهانی (کانتندر) گرجستان، دختران ایران در رده های سنی مختلف صاحب ۴ مدال رنگارنگ شدند. در رده سنی زیر ۱۱ سال ، آدرینا خیام مدال […]

دختران تنیس روی میز ایران با شکست حریفان نامدار خود در مسابقات کانتندر گرجستان موفق به کسب چهار مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش شاهو نیوز؛ در پایان رقابت های آزاد جهانی (کانتندر) گرجستان، دختران ایران در رده های سنی مختلف صاحب ۴ مدال رنگارنگ شدند.

در رده سنی زیر ۱۱ سال ، آدرینا خیام مدال طلا برای ایران به ارمغان آورد، در رده سنی زیر ۱۵ سال وانیا یاوری توانست مدال نقره را تصاحب‌ کند، در رده سنی زیر ۱۷ سال، باران ارجمند مدال نقره را برای کشورمان به ارمغان آورد و در رده سنی زیر ۱۹ سال، الینا رحیمی به مدال برنز این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.

در فینال مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی (کانتندر) گرجستان، رده سنی زیر ۱۵ سال، وانیا یاوری ملی پوش کرمانشاهی از ایران به مصاف آنکولیکا چاکرابورتی از هند رفت و ۳ بر ۱ نتیجه را واگذار کرد.

یاوری در نیمه نهایی تواسنت با نتیجه ۳ بر ۲ آروژان کامالوا از ازبکستان را شکت دهد و فینالیست شود.

همچنین در مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس روی میز کانتندر گرجستان، در رده سنی زیر ۱۹ سال، الینا رحیمی ملی پوش مهابادی پینگ پنگ کشورمان در مصاف با لیلو مازارت از بلژیک با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

رحیمی در گیم اول ۱۱ بر ۸ بازی را واگذار کرد. گیم دوم با نتیجه ۱۱ بر ۴ به سود بلژیک پایان پذیرفت. در گیم سوم دختر مهابادی پینگ پنگ ایران ۱۱ بر ۴ به پیروزی رسید و در ادامه در گیم چهارم بازهم حریف قدرتمند بلژیکی ۱۱ بر ۵ پیروز شد تا در مجموع ۳ بر ۱ بازی را به نفع خود به پایان ببرد.

هدایت راکت بدستان کشورمان در مسابقات کانتندر گرجستان برعهده حوری آقامیری بود.

مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی (کانتندر) گرجستان از ۲۷ تا ۲۹ شهریورماه در شهر باتومی برگزار شد.