کرونا جان سه کرمانشاهی دیگر را گرفت

کرونا جان سه کرمانشاهی دیگر را گرفت

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته سه نفر در استان بر اثر بیماری کووید 19 جان باختند، گفت: باتوجه به افزایش تعداد مرگ و میرها در آستانه طغیانی دوباره هستیم. مهدی محمدی روز یکشنبه ۵ بهمن ماه ۹۹ افزود: در ۲۴ ساعت […]

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته سه نفر در استان بر اثر بیماری کووید 19 جان باختند، گفت: باتوجه به افزایش تعداد مرگ و میرها در آستانه طغیانی دوباره هستیم.

مهدی محمدی روز یکشنبه ۵ بهمن ماه ۹۹ افزود: در ۲۴ ساعت گذشته 2 نفر در شهرستان اسلام‌آبادغرب و یک نفر در شهرستان کرمانشاه به علت ابتلای قطعی به کووید 19 فوت کردند که به این ترتیب مجموع جان باختگان استان به هزار و ۴۴۶ نفر رسیده است.

وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۵۲ بیمار جدید با علایم بیماری کرونا بستری و ۴۱ نفر هم از بیمارستان پس از بهبودی ترخیص شدند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پایان گفت: هم اکنون ۱۸۳ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند