پیام تشکر و تقدیر نظام پرستاری اورامانات از همدلی و همراهی مردم با کادر بهداشتی درمانی

پیام تشکر و تقدیر نظام پرستاری اورامانات از همدلی و همراهی مردم با کادر بهداشتی درمانی

روابط عمومی نظام پرستاری اورامانات در پیامی از همدلی و همراهی مردم با کادر بهداشتی درمانی تشکر کرد. متن پیام: من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق مردم فهیم و فرهیخته اورامانات ضمن ارج نهادن به ایثار، جانفشانی‌ها و مجاهدت‌های پرستاران و دیگر مدافعان سلامت، از همت بلند و همراهی ستودنی و ارزنده عموم زاگرس […]

روابط عمومی نظام پرستاری اورامانات در پیامی از همدلی و همراهی مردم با کادر بهداشتی درمانی تشکر کرد.

متن پیام:

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

مردم فهیم و فرهیخته اورامانات ضمن ارج نهادن به ایثار، جانفشانی‌ها و مجاهدت‌های پرستاران و دیگر مدافعان سلامت، از همت بلند و همراهی ستودنی و ارزنده عموم زاگرس نشینان غیور در خطه سرسبز اورامانات که با رعایت توصیه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مؤثر ضمن حفظ سلامت خود به بهترین نحو در حمایت از کادر بهداشتی درمانی منطقه در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نقش آفرینی نمودید، صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.

بی تردید نامگذاری سال 2020 از طرف سازمان بهداشت جهانی (WHO) بنام «پرستار» خود حکایت از اهمیت بالا و نقش بسزای پرستاران در حفظ و بازیابی سلامت آحاد جامعه دارد. امروز با تجلی گوشه‌ای از مجاهدت‌های این فرشتگان بی منت، الحق این نامگذاری و شعار هفته سلامت «حمایت همگانی از مدافعان سلامت» برازنده قامت راست و سرافراز آنهاست.

همچنین جا دارد به صورت ویژه از کلیه ادارات، سازمانهای مردم نهاد و همشهریانی که به طرق مختلف خاصتاً با اهداء لوازم و تجهیزات حفاظتی این مدافعان سلامت را همراهی نموده‌اند، کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

امیدواریم با یاری خداوند متعال و در پرتو همدلی، همراهی و همگرایی مردم و مسئولین در رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی تا قطع کامل زنجیره انتقال ویروس، بزودی شاهد بازگشت آرامش و نشاط به کشور و جامعه جهانی باشیم.