پلمب ۴۶ قصابی غیربهداشتی در جوانرورد با هدف پیشگیری از کرونا

پلمب ۴۶ قصابی غیربهداشتی در جوانرورد با هدف پیشگیری از کرونا

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان جوانرورد از پلمب ۴۶ باب مغازه قصابی بین راهی با هدف کنترل و پیشگیری از انتقال کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاهو نیوز، احمد امیری رییس اداره دامپزشکی شهرستان جوانرود گفت: پلمپ ۴۶ باب مغازه قصابی بین راهی مسیر جوانرود – بیاشوش به منظور پیشگیری از بیماری کرونا و بیماری های مشترک بین انسان و دام در دستورکار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در راستای پیشگیری از بیماری کرونا و بیماری های مشترک بین انسان و دام این مغازه ها تا اطلاع ثانوی پلمب خواهند بود، افزود: با هماهنگی فرماندار جوانرود، اخذ دستور قضایی از دادستان این شهرستان، با همیاری و کمک اداره اماکن فرماندهی انتظامی و اداره دامپزشکی شهرستان جوانرود این اقدام انجام گرفته و تداوم دارد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان جوانرورد به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و… در این شهرستان اشاره و تاکید کرد: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس 1512 و پل ارتباطی سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.