پزشکان روسیه با انتشار یک ویدئو، تاثیر بیماری کووید 19 را روی بدن انسان نشان می دهند

پزشکان روسیه با انتشار یک ویدئو، تاثیر بیماری کووید 19 را روی بدن انسان نشان می دهند

به گزارش شاهو نیوز به نقل از اسپوتنیک ویدئویی در روز سه شنبه 24 مارس در کانال تلگرام یک گروه از پزشکان روسیه منتشر شده است، نحوه حرکت کروناویروس بر بدن انسان نشان داده شده است. این فیلم نشان می دهد که چگونه عفونت بتدریج ریه های یکی از بیمارانی که با کروناویروس درگیر است […]

به گزارش شاهو نیوز به نقل از اسپوتنیک ویدئویی در روز سه شنبه 24 مارس در کانال تلگرام یک گروه از پزشکان روسیه منتشر شده است، نحوه حرکت کروناویروس بر بدن انسان نشان داده شده است.

این فیلم نشان می دهد که چگونه عفونت بتدریج ریه های یکی از بیمارانی که با کروناویروس درگیر است را نشان می دهد.در اوایل ماه مارس ، متخصصان آزمایشگاه مرکز علمی دولتی ویروس شناسی و بیوتکنولوژی در نووسیبیرسک اولین عکس از ویروس کرونا را منتشر کردند.

این تصویر با استفاده از میکروسکوپ ساخته شده است.براساس آخرین داده ها، در مجموع 495 مورد عفونت کروناویروس در روسیه ثبت شده است، 57 مورد از آنها طی روز گذشته به ثبت رسیده است. بیشتر افراد بیمار در مسکو زندگی می کنند.نوع جدید کرونا ویروس در پایان سال گذشته در شهر ووهان چین گسترش پیدا کرد، مقامات چین از شیوع نوعی از ذات الریه با منشا ناشناخته خبر دادند.

دیرتر کارشناسان به این نتیجه رسیدند که عامل ایجاد کننده آن یک ویروس جدید است.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده نوع جدید کرونا ویروس یک بیماری همه گیر شده است.

اکنون با گذشت دو ماه شیوع این ویروس در چین کاهش یافته است و به کشورهای دیگر راه یافته است.

در ایران از مردم خواسته شده است که برای جلوگیری از گسترش این بیماری به مدت دو هفته در خانه بمانند تا همگان بتوانند این بیماری را ریشه کن کنند