موضوع پیدا شدن جسد در سد آزادی دالاهو در دست پیگیری است

موضوع پیدا شدن جسد در سد آزادی دالاهو در دست پیگیری است

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: موضوع پیدا شدن یک جسد همراه با خودرو در عمق سد آزادی توسط ماموران پلیس در دست بررسی قرار دارد. سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: عصر روز گذشته (26 مرداد) و پس از غرق شدن 3 برادر در سد آزادی گهواره از توابع شهرستان دالاهو، رسیدگی به موضوع در […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: موضوع پیدا شدن یک جسد همراه با خودرو در عمق سد آزادی توسط ماموران پلیس در دست بررسی قرار دارد.

سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: عصر روز گذشته (26 مرداد) و پس از غرق شدن 3 برادر در سد آزادی گهواره از توابع شهرستان دالاهو، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از حضور پلیس، نیروهای امدادی و یکی از غواصان مطرح شهر عملیات جستجو برای یافتن جسد برادران غرق شده در سد آزادی آغاز شد و پس از چند ساعت تلاش پیکر هر 3 نفر از آب گرفته شد.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: در این میان غواصی که برای یافتن جسد 3 برادر غرق شده به زیر آب رفته بود با یک دستگاه خودرو پژو 405 برخورد می کند که جسد یک نفر هم داخل آن قرار داشت.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با اشاره به بیرون کشیدن خودرو و جسد داخل آن، خاطرنشان کرد: تحقیقات همه جانبه پلیس برای شناسایی هویت فرد داخل خودروی غرق شده و علت این حادثه آغاز شده است.

وی در پایان گفت: پلیس پس از اتمام تحقیقات و روشن شدن موضوع، علت وقوع حادثه را اطلاع رسانی می کند.