مردم و مسئولان جوانرود در ایام کرونا جلوه‌های ایثار وهمدلی را به نمایش گذاشتند

مردم و مسئولان جوانرود در ایام کرونا جلوه‌های ایثار وهمدلی را به نمایش گذاشتند

دیدار وقدردانی فرماندار جوانرود از مسئولان و کادر بهداشت و درمان شهرستان جوانرود در ایام کرونا

فرماندار جوانرودگفت : مردم و مسئولان این شهرستان در ایام کرونا جلوه های ایثارو همدلی را به نمایش گذاشتند.

رستگاریوسفی روز پنجشنبه دردیداربا مسئولان و کادربهداشت ودرمان شهرستان جوانرودبا یادآوری روزهای تلخ و شیرین کرونا افزود: مردم و مسئولان ، اصحاب رسانه در راس همه امام جمعه فاضل و بزرگوار، روحانیون ، اصناف و بازاریان ، سازمان های مردم نهاد وهمه اقشارمختلف مردم باحضورمجاهدانه خود در ابعاد مختلف اعم ارشادو راهنمایی ، تعطیلی نماز جمعه و جماعت ، کمک های مومنانه و مواسات ، تعطیلی بازار وغیره به یاری بهداشت و درمان آمدندوحماسه عظیم همدلی و ایثار خلق کردند.

وی با بیان اینکه کادر درمان در سخت‌ترین شرایط ممکن در میدان خدمت رسانی به مردم حضور داشته‌اند اظهارداشت: در ایامی که جهان، کشور و شهرستان با ویروس کرونا درگیر شده و این ویروس همه ابعاد زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده بود، پزشکان ، پرستاران و زحمت کشان حوزه سلامت در سنگر مدافعان سلامت، مجاهدانه خدمت کرده و جلوه ای دیگر از رشادت و ایثار را به نمایش گذاشتند.

یوسفی همچنین با تقدیرازاطلاع رسانی اصحاب رسانه یادآورشد: با وجود ناملایمت هایی که نسبت به مدافعان سلامت انجام می شداصحاب رسانه جزو گروه هایی هستند که در زمان شیوع ویروس کرونا، کار بزرگی را انجام دادند.

🔹رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود نیز با تشکر از مساعدت های فرماندار ومسئولان گفت: تعامل مجموعه فرمانداری ، مجموعه فرماندهان نظامی وانتظامی و مسئولان این شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در کنترل کرونا بسیار موثر بوده است.

دکتر مولودحسینی افزود: مردم و مسئولان شهرستان برای ازعبور از پیگ کرونا از هیچ کوششی دریغ نکردند.وی اظهارداشت : به غیر از اوایل کرونا با مسولیتی که فرماندار برعهده گرفتند بازاریان ومدارس این شهرستان تعطیل نشد.یادآور می شود : درادامه این دیدار از فرماندار ، معاونین فرمانداروبخشداران شهرستان جوانرود از سوی شبکه بهداشت ودرمان تجلیل بعمل آمد .

تهیه خبر : خلیل امینی