قطعی آب در شهرستان جوانرود بعلت شکستگی خط لوله انتقال آب/توزیع آب به مردم با تانکر سیار

قطعی آب در شهرستان جوانرود بعلت شکستگی خط لوله انتقال آب/توزیع آب به مردم با تانکر سیار

به گزارش پایگاه خبری شاهو نیوز روز دوشنبه ۶ دی ماه ۱۴۰۰ به علت شکستگی خط انتقال آب به جوانرود، موجب قطعی آب شهر جوانرود و چندین روستا گردید. بعد از شکستگی اکیپ های تعمیرات آب و فاضلاب شهرهای جوانرود و روانسر به محل اعزام شدند و بعد از یک روز انجام تعمیرات اما متاسفانه […]

به گزارش پایگاه خبری شاهو نیوز روز دوشنبه ۶ دی ماه ۱۴۰۰ به علت شکستگی خط انتقال آب به جوانرود، موجب قطعی آب شهر جوانرود و چندین روستا گردید.

بعد از شکستگی اکیپ های تعمیرات آب و فاضلاب شهرهای جوانرود و روانسر به محل اعزام شدند و بعد از یک روز انجام تعمیرات اما متاسفانه ساعتی نگذشته خط انتقال آب موجب شکستگی مجدد گردید.

با توجه به اهمیت موضوع اکیپ تعمیرات اداره آب و فاضلاب استان نیز به محل حادثه اعزام گردیده و ستاد بحران جوانرود با ریاست فرماندار جوانرود نیز تشکیل شد تا هر چه سریعتر برای کمبود آب شهروندان و رفع خرابی تصمیاتی گرفته شود.

شکستگی خط انتقال آب جوانرود موضوع تازه ای نیست و هر ساله شاهد شکستگی و قطعی آب شهروندان جوانرودی در سرما و گرما بوده ایم.

اهمیت موضوع به حدی بود که منجر به بازدید شبانه استاندار کرمانشاه، فرمانداران جوانرود و روانسر و همچنین مدیر کل آب و فاضلاب استان کرمانشاه گردید.

پس از شکستگی خط انتقال آب و قطعی آب مشترکین تانکرهای آب توسط اداره کل آب و فاضلاب استان و شهرداری جوانرود در حال توزیع آب به شهروندان می باشند.

گفتنی است آب شرب بخشی از شهر جوانرود و ۱۱ روستای شهرستان از چاه «بله زین»، تامین می شود. و طول خط انتقال روانسر به جوانرود ۲۶ کیلومتر است.

شهرستان جوانرود با تعداد ۲۱ هزار و ۲۰۵ مشترک آب و فاضلاب و جمعیت حدود ۸۰ هزار نفری را دارا می باشد