عملیات اجرایی پایگاه خدمات جامع سلامت در شهرجوانرود آغاز شد

عملیات اجرایی پایگاه خدمات جامع سلامت در شهرجوانرود آغاز شد

به گزارش خبرنگار شاهو نیوز؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار، شهردار ومدیران دستگاههای اجرایی شهرستان عملیات اجرایی پایگاه خدمات جامع سلامت درمحله باباجانی شهر جوانرود آغاز شد. مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرود در این آیین گفت: این پایگاه خدمات جامع سلامت در دو طبقه با زیر بنای ۲۰۰ مترمربع که زمین آن از […]

به گزارش خبرنگار شاهو نیوز؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار، شهردار ومدیران دستگاههای اجرایی شهرستان عملیات اجرایی پایگاه خدمات جامع سلامت درمحله باباجانی شهر جوانرود آغاز شد.

مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرود در این آیین گفت: این پایگاه خدمات جامع سلامت در دو طبقه با زیر بنای ۲۰۰ مترمربع که زمین آن از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهراهدا شده است احداث می شود.

دکترکمال ویسی اعتبار تخصیصی این طرح بهداشتی را ۲۷ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: پایگاه خدمات جامع سلامت طیفی از خدمات شامل واحد مامایی، مراقبت وزنی، مراقبت کودکان، واکسیناسیون، آموزش بهداشت در همه زمینه ها مانند بهداشت روان، تغذیه، آموزش رابطین را در برمی گیرد و یکی از حلقه های مهم در زنجیره سلامت هر منطقه است.

وی اظهار داشت: این پایگاه سلامت که به نام شهید پیام رحمانی شهیدمدافع سلامت نامگذاری شده در شش ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.