طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روانسر آغاز شد 

طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روانسر آغاز شد 

به گزارش شاهو نیوز سعدی مصطفی زاده شامگاه پنجشنبه در جلسه ستاد پیگیری و مقابله با کرونا افزود: این طرح با هدف کاهش ارتباط افراد، حذف اجتماعات وکاهش ترددهای غیرضروری برای کنترل شیوع ویروس کرونا و از هشتم فروردین‌ماه به مدت یک هفته اجرا می‌شود که در صورت تصویب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اجرای […]

به گزارش شاهو نیوز سعدی مصطفی زاده شامگاه پنجشنبه در جلسه ستاد پیگیری و مقابله با کرونا افزود: این طرح با هدف کاهش ارتباط افراد، حذف اجتماعات وکاهش ترددهای غیرضروری برای کنترل شیوع ویروس کرونا و از هشتم فروردین‌ماه به مدت یک هفته اجرا می‌شود که در صورت تصویب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اجرای طرح تمدید خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همراهی مردم برای اجرای موفقیت آمیز این طرح بسیار مهم و ضروری است، تصریح کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی طرحی ملی، رسمی، قانونی برای شکست زنجیره انتقال و کنترل بیماری کرونا است.

فرماندار روانسر با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف محدودیت در ارتباط های اجتماعی اجرایی می شود، ادامه داد: این طرح برای تأمین سلامت مردم و کاهش بیماران مبتلا به ویروس کرونا اجرا می‌شود تا هر چه سریع‌تر از این ویروس نجات پیدا کنیم و این مهم نیازمند همراهی و احساس مسوولیت شهروندان است.

مصطفی زاده تاکید کرد: از تاریخ اجرای این طرح کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان با شدت بیش‌تری انجام و از ورود افراد غیربومی جلوگیری می‌شود.

وی اظهار داشت: هم اکنون ۲ مسیر اصلی وروردی به شهر روانسر از مسیرهای کامیاران و کوزران و ۲ مسیر فرعی روستایی منتهی به شهرستان مسدود و ترددها متوقف شده است.

فرماندار شهرستان روانسر گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای، نانوایی‌ها، داروخانه‌ها، جایگاه های سوخت مراکز عرضه محصولات بهداشتی، مواد پروتئینی و مراکز توزیع مایحتاج عمومی مردم در این ایام بدون تعطیلی به مردم خدمات ارایه می‌دهند و فقط اماکنی مانند تفرجگاه ها، باشگاه های ورزشی، بوستان‌ها، مراکز اقامتی و گردشگری و … تعطیل خواهد بود.

مصطفی زاده افزود: در شرایط فعلی سلامت مردم اولویت اصلی مدیران شهرستان است و هیچ قصور و کوتاهی در این زمینه پذیرفتنی نیست.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد