طرح غربالگری محله به محله درجوانرودآغازشد

طرح غربالگری محله به محله درجوانرودآغازشد

به گزارش شاهو نیوز صبح امروز اول آذر ماه ۹۹ طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کوید19 (به شیوه محله و خانواده محور ) مبتنی برهرخانواده یک پایگاه سلامت تحت عنوان طرح حاج قاسم سلیمانی وطرج مدیریت هوشمندمتناسب با وضعیت بیماری کرونا در شهرستان جوانرودآغازشد. فرماندار جوانرود گفت: این طرح با مشارکت شبکه بهداشت و درمان، […]

به گزارش شاهو نیوز صبح امروز اول آذر ماه ۹۹ طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کوید19 (به شیوه محله و خانواده محور ) مبتنی برهرخانواده یک پایگاه سلامت تحت عنوان طرح حاج قاسم سلیمانی وطرج مدیریت هوشمندمتناسب با وضعیت بیماری کرونا در شهرستان جوانرودآغازشد.

فرماندار جوانرود گفت: این طرح با مشارکت شبکه بهداشت و درمان، ناحیه مقاومت بسیج و هلال احمر وسایر دستگاه های اجرایی این شهرستان اجرا می شود.

رستگاریوسفی افزود: این طرح با هدف غربالگری و شناسایی بیماران کرونایی اجرا می شود.وی اظهارداشت : در این طرح تیم های مراقبتی به صورت محله محور و خانه به خانه طرح پایش را انجام داده و با شناسایی افراد بیمار، آنان را باارجاع به مراکز درمانی، به صورت مستمر رصد و پایش می کنند.یوسفی یادآورشد: ازشهروندان گرامی انتظارداریم دراجرای این طرح نیز مسئولان ومجریان را یاری کنند.