ساماندهی ۱۲ فقره انشعاب غیر مجاز در شهرستان جوانرود

ساماندهی ۱۲ فقره انشعاب غیر مجاز در شهرستان جوانرود

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جوانرود از شناسایی و ساماندهی ۱۲ فقره انشعاب غیرمجاز در شهرستان جوانرود طی دو ماه گذشته خبر داد. به گفته مدیر آبفای جوانرود ، “غلامرضا محتشم پور” یکی از عوامل هدر رفت و مصرف بی رویه آب را انشعابات غیرمجاز دانست و بیان کرد: امور آبفا شهرستان به منظور کاهش […]

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جوانرود از شناسایی و ساماندهی ۱۲ فقره انشعاب غیرمجاز در شهرستان جوانرود طی دو ماه گذشته خبر داد.

به گفته مدیر آبفای جوانرود ، “غلامرضا محتشم پور” یکی از عوامل هدر رفت و مصرف بی رویه آب را انشعابات غیرمجاز دانست و بیان کرد: امور آبفا شهرستان به منظور کاهش تبعات این موضوع برنامه مدونی را جهت پایش مستمر شهر و روستاهای شهرستان در جهت شناسایی انشعابات غیرمجاز در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: پرسنل امور آبفا شهرستان در همین راستا و طی دو ماه گذشته ۱۲ فقره انشعاب غیرمجاز را شناسایی و ساماندهی کردند و از تبعات وجود این انشعابات از جمله هدررفت آب، بروز حادثه و خسارت به شبکه توزیع آب، تضییع حقوق مشترکین قانونی و اخلال در خدمات رسانی منظم امور آبفا شهرستان جلوگیری بعمل آوردند.

محتشم پور در پایان از مشترکین گرامی درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف در حوزه آب مراتب را با سامانه ۱۲۲ حوادث و اتفاقات شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در میان بگذارند.