سارقان مسلح در جوانرود دستگیر شدند/کشف اسلحه و 9 تیر جنگی

سارقان مسلح در جوانرود دستگیر شدند/کشف اسلحه و 9 تیر جنگی

فرمانده انتظامی جوانرود از دستگیری 3 سارق مسلح که چندی پیش اقدام به سرقت مسلحانه گوشی تلفن همراه چند تن از شهروندان این شهرستان کرده بودند، خبر داد. سرهنگ “هوشنگ مبارکی” اظهارداشت: پس از وقوع یک مورد سرقت مسلحانه در جاده سلامت جوانرود در روز هفتم مرداد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. […]

فرمانده انتظامی جوانرود از دستگیری 3 سارق مسلح که چندی پیش اقدام به سرقت مسلحانه گوشی تلفن همراه چند تن از شهروندان این شهرستان کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ “هوشنگ مبارکی” اظهارداشت: پس از وقوع یک مورد سرقت مسلحانه در جاده سلامت جوانرود در روز هفتم مرداد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این سرقت 3 سارق که مسلح به یک قبضه سلاح کلت بودند اقدام به سرقت 4 دستگاه گوشی تلفن همراه و مقداری وجه نقد از 3 شهروند جوانرودی که در حال پیاده روی بودند، کرده و متواری می شوند.

سرهنگ مبارکی تصریح کرد: به دنبال این حادثه تیم هایی از پلیس آگاهی و امنیت عمومی جوانرود تحقیقات همه جانبه خود را آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی هر 3 سارق شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی آن ها را دستگیر کردند.

رئیس پلیس جوانرود افزود: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها علی رغم انکارهای اولیه در نهایت لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب سرقت مسلحانه در جاده سلامت جوانرود اعتراف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی های صورت گرفته از مخفیگاه سارقان، یک قبضه کلت به همراه 9 عدد فشنگ کشف شد.

سرهنگ مبارکی در پایان از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد و گفت: پلیس به عنوان حافظ امنیت اجتماعی به چنین مجرمانی اجازه عرض اندام و ناامن کردن فضای شهر و جامعه را نمی دهد.