رسانه ها درآگاهی بخشی به جامعه نقش بسزایی دارند

رسانه ها درآگاهی بخشی به جامعه نقش بسزایی دارند

رستگاریوسفی روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان که با همکاری اداره ارشاد اسلامی جوانرود درسالن جلسات این فرمانداری برگزارشد باتبریک روز خبرنگار و شهادت مظلومانه محمود صارمی افزود:خبرنگاران و رسانه به دور از حب و بغض باید واقعیات جامعه را بارعایت انصاف به مردم انعکاس دهند و رسالت خبرنگار حق بینی […]

رستگاریوسفی روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان که با همکاری اداره ارشاد اسلامی جوانرود درسالن جلسات این فرمانداری برگزارشد باتبریک روز خبرنگار و شهادت مظلومانه محمود صارمی افزود:خبرنگاران و رسانه به دور از حب و بغض باید واقعیات جامعه را بارعایت انصاف به مردم انعکاس دهند و رسالت خبرنگار حق بینی ورعایت اخلاق رسانه ای است.

وی انتقاد منصفانه را در جهت کمک به توسعه شهرستان دانست و اظهارداشت : انتقادهای سازنده ، دلسوزانه و همراه با ارائه پیشنهادهای دقیق توسط خبرنگاران عامل توسعه شهرستان خواهد بود و نقش مهمی در کمک به مسوولان در انجام بهتر وظایف دارد.

فرماندارجوانرود در ادامه به یکایک سئوالات خبرنگاران در حوزه های مختلف پاسخ دادوگفت: علیرغم تمام مشکلات و تحریم های ظالمانه مجموعه دولت و نظام خدمات قابل توجهی به مردم ارائه داده اند.

یوسفی به حل برخی از مشکلات واحدهای مسکن مهرمولوی جوانرود اشاره کرد و افزود: باتلاش و پیگیرهای انحام گرفته سال گذشته 144 واحد مسکن مهر مولوی تکمیل و آسانسور 3 بلوک این واحدها نیز نصب وراه اندازی شد.

وی اظهارداشت : علیرغم قرارداد سه جانیه مسکن مهر مولوی برای محوطه سازی آن سال گذشته 800میلیون تومان اختصاص دادیم که بخشی از آن تخصیص پیداد کرد و امسال نیز برای محوطه سازی آن 700 میلیون تومان اختصاص یافته است.

فرماندار جوانرود به توسعه و تکمیل پروژه جاده سلامت اشاره وخاطرنشان کرد: سال گذشته یک میلیارد تومان به این پروژه اختصاص دادیم و امسال نیز 500 میلیون تومان دیگربه آن اختصاص داده ایم .

یوسفی با بیان اینکه تاکنون برای جاده سلامت 65 میلیارد ریال هزینه شده است افزود: اداره میراث فرهنگی و گردشگری که درگذشته به عنوان دستگاه بهره بردارآن انتخاب شده بود اززیربار این پروژه عظیم شانه خالی کرده است .

وی یادآورشد: درحال حاضر پروژه جاده سلامت به شهرداری جوانرود واگذارشده است و درختان این مسیر دوباردر هفته آبیاری می شوند.

در پایان از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان جوانرود با هدایا و لوح تقدیر تجلیل شد.