دستگیری کلاهبردار حرفه ای در جوانرود

دستگیری کلاهبردار حرفه ای در جوانرود

به گزارش شاهو نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “هوشنگ مبارکی” اظهار داشت: پس از اعلام شکایت یکی از شهروندان در خصوص اینکه از سوی شخصی مورد کلاهبرداری قرار گرفته و سه دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش 420 میلیون ریال سرقت شده است رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی […]

به گزارش شاهو نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “هوشنگ مبارکی” اظهار داشت: پس از اعلام شکایت یکی از شهروندان در خصوص اینکه از سوی شخصی مورد کلاهبرداری قرار گرفته و سه دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش 420 میلیون ریال سرقت شده است رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: شخص شاکی در اظهاراتش عنوان کرد صاحب یک مغازه موبایل فروشی است که شخص ناشناسی به مغازه مراجعه و اقدام به خرید 3 دستگاه گوشی تلفن همراه کرده و زمانی که کارت وی را برای حساب قیمت گوشی ها تحویل گرفته پس از چند ساعت متوجه تقلبی بودن آن شده است.

سرهنگ مبارکی با بیان اینکه حساب فرد کلاهبردار توسط پلیس فتا قزوین مسدود شده است، گفت: تحقیقات پلیس آگاهی پس از چند روز نتیجه داد و ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه این فرد شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.