در دومین روز از دهه مبارک فجر چهار طرح اشتغالزا در شهرستان جوانرود به بهره برداری رسید

در دومین روز از دهه مبارک فجر چهار طرح اشتغالزا در شهرستان جوانرود به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار شاهو نیوز، در دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور دکتر باباخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، فرماندار جوانرود و جمعی از مسئولان ادارات ونهادهای این شهرستان چهار طرح اشتغالزا با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال واشتغالزایی 33 نفر شامل: جایگاه دو منظوره سوخت CNG و بنزین […]

به گزارش خبرنگار شاهو نیوز، در دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور دکتر باباخانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، فرماندار جوانرود و جمعی از مسئولان ادارات ونهادهای این شهرستان چهار طرح اشتغالزا با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال واشتغالزایی 33 نفر شامل: جایگاه دو منظوره سوخت CNG و بنزین یاراحمدی، آزمایشگاه پاتولوژی ساریژ، گلخانه محصولات خارخ از فصل پرواربندی 150 راسی گوساله افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

در مراسم افتتاح این طرحها فرماندارجوانرود گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، ۵۵ طرح با اعتبار ۱۰۶ میلیارد تومان دراین شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

رستگاریوسفی افزود: این طرح‌ها شامل عمران شهری و روستایی، کشاورزی، بهداشتی، گازرسانی، آسفالت راه‌ها، آبرسانی روستایی، اجرای طرح هادی و احداث جایگاه ۲ منظوره سی ان جی و بنزین است.

وی اظهارداشت: همچنین دراین ایام مبارک چهار روستای شهرستان جوانرود از نعمت گاز بهره مند می شوند و عملیات گازرسانی به ۱۹ روستای دیگر این شهرستان نیز آغاز می گردد.

فرماندار جوانرود یادآور شد: همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی عملیات گاز رسانی به شهرک صنعتی جوانرود نیز آغاز می شود.

خبرنگار و عکاس: خلیل امینی