در جوانرود اتفاق افتاد/شوخی بیجای مرد، همسر را به کام مرگ فرو برد

در جوانرود اتفاق افتاد/شوخی بیجای مرد، همسر را به کام مرگ فرو برد

به گزارش شاهو نیوز؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: شوخی بی جای یک مرد در شهرستان جوانرود، همسر میانسالش را به کام مرگ فرو برد. به گزارش خبرنگار شاهو نیوز، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: پس از اعلام پاسگاه انتظامی پلنگانه مبنی بر یک مورد قتل در روستای ترکه علیا شهرستان جوانرود، کاراگاهان پلیس […]

به گزارش شاهو نیوز؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: شوخی بی جای یک مرد در شهرستان جوانرود، همسر میانسالش را به کام مرگ فرو برد.

به گزارش خبرنگار شاهو نیوز، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: پس از اعلام پاسگاه انتظامی پلنگانه مبنی بر یک مورد قتل در روستای ترکه علیا شهرستان جوانرود، کاراگاهان پلیس آگاهی و ماموران کلانتری ۱۱ رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پس از حضور در بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود و در تحقیقات صورت گرفته دریافتند که زن ۵۵ ساله به دست همسر ۶۰ ساله خود هدف اصابت گلوله قرار گرفته است.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: در گام بعدی ماموران با حضور در محل سکونت این زوج علاوه بر دستگیری عامل تیراندازی، یک قبضه سلاح بادی که بوسیله آن تیراندازی شده را کشف کردند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: فرد دستگیر شده همان ابتدا به جرم خود مبنی بر تیراندازی اعتراف و عنوان کرد تنها از سر شوخی و به گمان اینکه اسلحه خالی است آن را به سوی همسرش نشانه گرفته و شلیک کرده است.

وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه، تصریح کرد: طبق اظهارات این فرد، وی هرگز گمان نمی کرده که در در داخل اسلحه گلوله ای باشد و تنها به قصد مزاح اسلحه را به سمت همسرش گرفته و ماشه را چکانده است.

سرهنگ آمویی در پایان و با تاکید بر اینکه انجام چنین اعمالی گاهی اوقات عواقب جبران ناپذیری به همراه دارد، گفت: حتی با اسلحه خالی نیز نباید شوخی کرد چرا که ممکن است اتفاقی نظیر این حادثه رخ دهد.