درگیری روستایی در روانسر ۱۰ زخمی برجا گذاشت

درگیری روستایی در روانسر ۱۰ زخمی برجا گذاشت

سعدی مصطفی زاده شنبه شب افزود: ساعاتی پیش بر سر بهره برداری از مراتع حدفاصل روستای «پشته» شهرستان کامیاران و روستای «خراجیان» شهرستان روانسر ۱۰ نفر زخمی شدند. وی ادامه داد: با اطلاع از موضوع بلافاصله به همراه نیروی انتظامی، معتمدین و نیروهای اورژانس و هلال احمر در منطقه حاضر و اوضاع را کنترل کردیم. […]

سعدی مصطفی زاده شنبه شب افزود: ساعاتی پیش بر سر بهره برداری از مراتع حدفاصل روستای «پشته» شهرستان کامیاران و روستای «خراجیان» شهرستان روانسر ۱۰ نفر زخمی شدند.

وی ادامه داد: با اطلاع از موضوع بلافاصله به همراه نیروی انتظامی، معتمدین و نیروهای اورژانس و هلال احمر در منطقه حاضر و اوضاع را کنترل کردیم. فرماندار روانسر اضافه کرد : زخمی ها که بر اثر سلاح های سرد و گرم زخمی شدند توسط نیروهای هلال احمر و فوریت های پزشکی به مرکز درمان بستر روانسر منتقل و از طریق اتوبوس آمبولانس نیز به مراکز درمانی استان اعزام شدند.

مصطفی زاده اظهار داشت: مرتع چشمه سفید که درگیری بر سر آن رخ داده به گفته اداره متابع طبیعی و آبخیزداری در محدوده شهرستان روانسر و جزء پلاک خراجیان است. وی گفت: نیروی انتظامی شهرستان نیز با اشرافیت کامل به دنبال شناسایی عوامل نزاع کننده هستند و خوشبختانه آرامش نسبی در این منطقه برقرار است.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.