حادثه دلخراش برای تماشاگران تصادف در محور کرمانشاه- اسلام آباد/ ۲ کشته و ۹ زخمی

حادثه دلخراش برای تماشاگران تصادف در محور کرمانشاه- اسلام آباد/ ۲ کشته و ۹ زخمی

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع سانحه رانندگی در محور اسلام آبادغرب – کرمانشاه (سرازیری یادمان مرصاد) خبر داد که منجر به کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن ۹ تن شد

رییس پلیس راه استان از وقوع سانحه رانندگی در محور اسلام آبادغرب – کرمانشاه ( سرازیری یادمان مرصاد) خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر جان خود را از دست داده و ۹ نفر نیز زخمی شدند.

به گزارش شاهو نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد حیدری” در تشریح وقوع این حادثه اظهار داشت: حوالی ساعت ۲۰ امشب ۲ دستگاه خودرو در حوالی یادمان مرصاد باهم برخورد کردند که بر اثر آن سرنشینان خودروهای تصادفی و تعدادی دیگر از مردم که حضور داشتند بر سر صحنه تصادف، تجمع کردند.

وی ادامه داد: در همین حین یک تریلی نیز که از همان مسیر در حال حرکت بود ناگهان از مسیر منحرف و به افرادی که بر سر صحنه تصادف تجمع کرده بودند برخورد کرد

سرهنگ حیدری افزود: بر اثر این برخورد متاسفانه ۲ نفر جان خود را از دست داد و ۹ تن دیگر زخمی و به مراکز درمانی منتقل شدند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه یادآور شد: همچنین بر اثر حادثه دوم به هفت دستگاه خودرو آسیب وارد شد.وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه مرگبار، گفت: علت وقوع این حادثه و خارج شدن تریلی از مسیر اصلی در دست بررسی قرار دارد.