تیم دوچرخه سواری کرمانشاه نایب قهرمان جوانان کشور شد

تیم دوچرخه سواری کرمانشاه نایب قهرمان جوانان کشور شد

ایوب محمودی رییس هیات دوچرخه سواری کرمانشاه از نایب قهرمانی تیم نیروگاه زاگرس کوثر کرمانشاه در مسابقات قهرمانی جوانان کشور خبر داد و گفت: رکاب‌زنان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور توانستند با کسب چهار مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز خوش درخشیده و بر سکوی دوم قرار قرار بگیرند. وی افزود: تیم کرمانشاه در […]

ایوب محمودی رییس هیات دوچرخه سواری کرمانشاه از نایب قهرمانی تیم نیروگاه زاگرس کوثر کرمانشاه در مسابقات قهرمانی جوانان کشور خبر داد و گفت: رکاب‌زنان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور توانستند با کسب چهار مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز خوش درخشیده و بر سکوی دوم قرار قرار بگیرند.

وی افزود: تیم کرمانشاه در ماده اسپرینت تیمی موفق به کسب سه مدال طلا توسط علیرضا شیری، رامین اکبری و پارسا شفیقی شد، ضمن اینکه در ماده کایرین نیز یک مدال طلای دیگر توسط شیری به دست آمد.

محمودی تصریح کرد: رامین اکبری یکی از دوچرخه سواران تیم کرمانشاه توانست ۲ مدال نقره در ماده های ۲۰۰ متر سرعت و هزار متر و همچنین یک مدال برنز در ماده اومینیوم کسب کند.

کرمانشاه با کسب چهار مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز پس از خراسان رضوی عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و کرمان نیز مقام سوم را بدست آورد.