برنامه ریزی و اقدامات ستاد خدمات سفر شهرستان جوانرود بی نظیر و قابل تقدیر است

برنامه ریزی و اقدامات  ستاد خدمات سفر شهرستان جوانرود بی نظیر و قابل تقدیر است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به تدابیر و اقدامات ارزنده ستاد خدمات شهرستان جوانرود گفت : برنامه ریزی و اقدامات فرماندار جوانرود و اعضای ستاد خدمات سفر این شهرستان در استقبال از مهمانان نوروزی بی نظیر و قابل تقدیر است

به گزارش شاهو نیوز حسین خوش اقبال در سومین جلسه خدمات سفر شهرستان جوانرود افزود: خوشبخاته در حوزه های مختلف، امنیتی، اسکان و پذیرایی از مهمانان و گردشگران نوروزی اقدامات شایسته ای انجام گرفته است که لازم می دانم از تدابیر و تمهیدات فرماندار جوانرود و اعضای ستاد خدمات سفر این شهرستان تشکر و قدردانی کنیم .

وی به عملکرد و اقدامات شهرداری جوانرود در استقبال از مسافران نوروزی اشاره کردو اظهارداشت: طی بازدیدی که امروز ازسطح شهرستان داشتیم شاهد اقدامات شایسته شهرداری در ورودی ها و سطح شهربودیم که موجب رضایتمندی مسافران و گردشگران نوروزی شده است.

خوش اقبال به جاذبه های گردشگری منطقه اورامانات اشاره و خاطرنشان کرد: منظقه اورامانات به واسطه فرهنگ خوب مردم، آداب و رسوم، جاذبه های طبیعی و تاریخی به عنوان قطب گردشگری کشور شناخته شده است که می تواند توسعه گردشگری استان کرمانشاه را فراهم کند.

وی یادآورشد: طی بازدیدهای انجام شده از سطح استان، رضایت‌مندی مردم نسبت به خدمات‌رسانی ستاد اجرایی سفر در سطح مطلوب و رضایت بخشی بود.

فرماندار جوانرود نیز به تمهیدات و اقدامات انجام شده برای رفاه حال مسافران و گردشگران اشاره کرد گفت: تمام امکانات شهرستان برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی بسیج شده است.

رستگار یوسفی افزود: از اول نوروز تاکنون 350 هزار مسافر از جاذبه های گردشگری شهرستان جوانرود بازدید کرده اند.

وی اظهارداشت : دراین مدت هفت هزارو 662 نفر در مراکز اقامتی این شهرستان اسکان یافته اند.

یوسفی یاد آورشد: 10 مدرسه با ظرفیت با ظرفیت 83 کلاس ، 25 خانه مسافر، دو مرکز بوم کردی و سالن های ورزشی برای اسکان مسافران مهیا شده است.

جاذیه طبیعی و تاریخی، چشم اندازهای زیبا دیدنی، بازارچه مرزی، ومهمتراز همه فرهنگ و آداب و رسوم مردم از مهمترین جاذبه های گردشگری شهرستان جوانرود است.

خبر و عکس: خلیل امینی