افزایش اعضای شورای شهر کرمانشاه به ۱۳ نفر/ فرماندار: تخلف ۴ عضو شورا به ما اعلام شد

افزایش اعضای شورای شهر کرمانشاه به ۱۳ نفر/ فرماندار: تخلف ۴ عضو شورا به ما اعلام شد

فرماندار شهرستان کرمانشاه با اعلام این خبر که اعضای شورای شهر در انتخابات ۱۴۰۰ افزایش پیدا کرده است، گفت: گزارش تخلف چهار عضو شورای شهر به دست فرمانداری رسیده است. فضل الله رنجبر در خصوص وضعیت فعلی شورای شهر، اظهار داشت: طی روزهای گذشته گزارش تخلفات چهار عضو شورا به فرمانداری کرمانشاه ارسال شده است […]

فرماندار شهرستان کرمانشاه با اعلام این خبر که اعضای شورای شهر در انتخابات ۱۴۰۰ افزایش پیدا کرده است، گفت: گزارش تخلف چهار عضو شورای شهر به دست فرمانداری رسیده است.

فضل الله رنجبر در خصوص وضعیت فعلی شورای شهر، اظهار داشت: طی روزهای گذشته گزارش تخلفات چهار عضو شورا به فرمانداری کرمانشاه ارسال شده است و نتیجه پس بررسی‌ها به اطلاع عموم مردم شریف کرمانشاه خواهد رسید.

وی افزود: رئیس شورای شهر کرمانشاه می‌بایست با درایت کامل جلسات رسمی شورای شهر را برقرار کند که به منافع مردم، شهر و شهرداری لطمه‌ای وارد نشود کما این که تا کنون در این راستا شورای شهر کرمانشاه توقعات مردم را برآورده نکرده است.

رنجبر ادامه داد: بررسی‌ها توسط شورای حل اختلاف استان انجام می شود و در این فاصله جلسات شورای شهر باید طبق قانون به طور مرتب و رسمی برگزار شود، این بررسی‌ها ربطی به عدم برگزاری جلسات شورای شهر هم ندارد.

فرماندار کرمانشاه در پایان تاکید کرد: البته باید به این نکته اشاره کرد که تعداد اعضاء شورای شهر کرمانشاه در انتخابات ۱۴۰۰ با توجه به کلانشهر بودن به ۱۳ نفر افزایش خواهد یافت و مشارکت حداکثری مردم قابل پیش بینی است و امیدواریم شورای شهر کرمانشاه به قانون تمکین کنند و به حقوق مردم احترام بگذارند.